package-update-indicator 1 - en to nl translation catalogue (46 entries)

en: Package Update Indicator
nl: Indicator voor bijgewerkte pakketten

en: Notify about available software updates
nl: Maak melding van beschikbare actualiseringen

en: Update command
nl: Bijwerkopdracht

en: Command for installing updates.
nl: Opdracht voor het installeren van actualiseringen.

en: Refresh interval
nl: Tussenpoze voor verversen

en: The interval in seconds for refreshing metadata.
nl: De tussenpoze in seconden voor het verversen van metagegevens.

en: Whether to use a mobile connection
nl: Of er een mobiele verbinding gebruikt kan worden

en: If enabled, use a mobile connection refreshing the package cache.
nl: Wanneer ingeschakeld, gebruik een mobiele verbinding voor verversen van de tijdelijke pakketopslag.

en: Package Update Indicator Preferences
nl: Instellingen van Indicator voor bijgewerkte pakketten

en: Edit the Preferences for Package Update Indicator
nl: Instellingen bewerken van Indicator voor bijgewerkte pakketten

en: updates;preferences;
nl: actualiseringen;updates;instellingen;

en: About Package Update Indicator
nl: Over Indicator voor bijgewerkte pakketten

en: Copyright © 2018 Guido Berhörster
nl: Auteursrecht © 2018 Guido Berhörster

note: Place your name here.
en: Translator
nl: Pjotr

en: Enable debugging messages
nl: Foutopsporingsberichten inschakelen

en: Quit running instance of Package Update Indicator
nl: Beëindig draaiende instantie van Indicator voor bijgewerkte pakketten

en: Print the version number and quit
nl: Versienummer tonen en afsluiten

en: Up to Date
nl: Bijgewerkt

en: The system is up to date.
nl: Het systeem is bijgewerkt.

en: Software Update | Software Updates
nl[0]: Actualisering
nl[1]: Actualiseringen

en: There is a software update available.
nl: Er is een actualisering beschikbaar.

en: There are %u software updates available.
nl: Er zijn %u actualiseringen beschikbaar.

en: Important Software Update | Important Software Updates
nl[0]: Belangrijke actualisering
nl[1]: Belangrijke actualiseringen

en: There is an important software update available.
nl: Er is een belangrijke actualisering beschikbaar.

en: There are %u important software updates available.
nl: Er zijn %u belangrijke actualiseringen beschikbaar.

en: There are %u software updates available, one of them is important.
nl: Er zijn %u actualiseringen beschikbaar, één ervan is belangrijk.

en: There are %u software updates available, %u of them are important.
nl: Er zijn %u actualiseringen beschikbaar, %u daarvan zijn belangrijk.

en: Logout Required
nl: Afmelden vereist

en: You need to log out and back in for the update to take effect.
nl: U dient zich af te melden en weer aan te melden om de actualisering van kracht te laten worden.

en: Restart Required
nl: Herstart vereist

en: The computer has to be restarted for the updates to take effect.
nl: De computer moet opnieuw worden opgestart om de actualiseringen van kracht te laten worden.

en: Install Updates
nl: Actualiseringen installeren

en: Update notifications are not supported.
nl: Actualiseringsmeldingen worden niet ondersteund.

en: _Install updates
nl: _Installeer actualiseringen

en: _Preferences…
nl: _Instellingen…

en: _About…
nl: _Over…

en: always
nl: altijd

en: every hour
nl: elk uur

en: every 8 hours
nl: elke acht uur

en: twice a day
nl: tweemaal daags

en: daily
nl: dagelijks

en: weekly
nl: wekelijks

en: never
nl: nooit

en: _Refresh cache:
nl: Tijdelijke opslag _verversen:

en: _Command for installing updates:
nl: _Opdracht voor het installeren van actualiseringen:

en: Use _mobile connection
nl: _Mobiele verbinding gebruiken
